Ceglédi VSE Labdarúgó szakosztály

A Honvéd II elleni mérkőzés következik

Eltelt 6 forduló a bajnokságból és sajnos nem kezdtük jól az idényt és a Honvéd ellen sem lesz könnyű dolgunk.

Az első két mérkőzésen elszenvedett vereség után, jött két győzelem, melyből az egyik a Monor elleni volt, ami mindenképp nagy skalpnak nevezhető. De sajnos a javuló tendencia itt megakadt és a Dunaújváros, majd a Dabas ellen is 0 ponttal zárt a csapat.

Ha az eddigi tendenciát követjük, akkor mondhatnánk, hogy most két győzelem fog következni, de ez nem lesz ilyen egyszerű. Követlező ellenfelünk a Budapest Honvéd II a tabella 5. helyén áll. Eddigi 6 mérkőzésükből 4-et megnyertek és 2-őn szenvedtek vereséget. Abban hasonlítanak ránk, hogy döntetlent még nem játszottak senkivel.

A piros-feketék a negyedik legtöbb gólt rúgták a bajnokságban, mi a harmadik legtöbbet kaptuk. Ez nem jó előjel, de bízunk abban, hogy helyre áll a védelmünk és kapott gól nélkül letudjuk hozni a találkozót. Ellenfelünknél Németh és Rácz 3-3 gólt szereztek, rájuk mindenképp figyelnünk kell majd.

Nehéz találkozó vár tehát Mink Olivér tanítványaira ismét, de ezeken a mérkőzéseken lehet felszívni magunkat, megmutatni, hogy mit is tudunk és elindulni felfelé. Hajrá Cegléd!