Ceglédi VSE Labdarúgó szakosztály

A Pápát kaptuk a Magyar Kupában

A mai napon a Magyar Labdarúgó Szövetség székházában megtörtént a Magyar Kupa 6. fordulójának sorsolása.

A 6. forduló sorsolásakor az OTP Bank Liga és Merkantil Bank Liga csapatai még kiemeltek voltak, tehát egymással nem kerülhettek össze. A párharcok pályaválasztói az alacsonyabb osztályú együttesek. Azonos osztály esetén az elsőnek kihúzott csapat játszik hazai pályán.

A továbbjutás egy mérkőzősen dől el; ha ez nem sikerül a rendes játékidőben, kétszer 15 perc hosszabbítás, majd tizenegyesek következnek.

Csapatunk mellé a szintén harmadosztályú Pápai Perutz FC nevét húzták ki. A szövetség megküldte a tájékoztatót a csapatok részére. Az ellenféllel való megállapodás alapján a Magyar Kupa 6. fordulójának mérkőzését 2019. szeptember 21-én szombaton 15:00 órától játszuk Cegléden a Zsengellér Gyula Sporttelepen!