Ceglédi VSE Labdarúgó szakosztály

Érkező és távozók az utolsó napon


Az átigazolási szezon ma éjfélig tart és klubunk még az utolsó órákban is dolgozik a keret megerősítésén. Ennek érdekében érkezett a mai napon a csapatba Nagy Tamás.

A 31 éves támadó középpályás a Vácban kezdett el focizni, onnan került a Vasashoz, ahol a 2006/2007-es szezonban 20 évesen bemutatkozott az NB I-ben. Első szezonjában 4 alkalommal volt kezdő és 13 mérkőzésen lépett pályára csereként az első osztályban. Ebben az évben kétszer talált a kapuban, egyszer a Paks és egy a Budapest Honvéd ellen. 

A későbbiekben megfordult Pápán, a Diósgyőrben, Kaposvölgyén, a Vácnál, a REAC-nál és Siófokon is, míg a 2013/2014-es szezonban ismét visszakerült a Vasashoz, ahol az NB II-ben kapott lehetőséget. A folytatásban visszakerült Siófokra, megfordult Budaörsön és Budafokon, hozzánk pedig végül a III. Kerülettől érkezett.

Összesen 35 alkalommal szerepelt a magyar első osztályban és több, mint  100 mérkőzésen lépett pályára a másodosztályban. Ebben a szezonban négy alkalommal kezdőként pályára lépett az NB III-ban a III. Kerület színeiben és 2 gólt szerzett.

Sok sikert kívánunk Tamásnak a csapatnál!

Szintén a mai napon közös megegyezéssel szerződést bontottunk Gyürki Gergellyel, Maksimovic Nikolaval és Hujbert Tamással. Valamint klubunk képviselői dolgoznak még egy esetleges támadó leigazolásán is.
2018. augusztus 31.

Vissza a hírekhez »
  • mlsz
  • Merkantilbank
  • M4
  • Merkantilbank - liga
  • Select
  • Joma
  • Gyűlölet nem pálya
  • Hódút