Ceglédi VSE Labdarúgó szakosztály

Jön a Békéscsaba

Folytatódik a sűrű áprilisi program, vasárnap újra mérkőzést játszik a csapat, ezúttal a Békéscsaba 1912 Előre lesz az ellenfelünk Albertirsán. A mérkőzés 16:30 órakor kezdődik az Ecsedi László Sportcentrumban.

Az elmúlt időszak Békéscsaba elleni párharcait nem az unalom jellemezte, a tavalyi évben hazai pályán 3:0-ra vertük vendégeinket, majd idegenben 4:2-es vereséget szenvedtünk, úgy hogy félidőben 2:0-ra vezettünk. Ebben a szezonban pedig Békéscsabán szenvedtük el a legnagyobb arányú vereségünket, a hazai csapat akkor 6:2-re győzedelmeskedett. A legutóbbi három mérkőzésen összesen 17 gól született a két csapat mérkőzésein, reméljük vasárnap ismét egy gólzáporos mérkőzést láthatunk, a végén ceglédi győzelemmel.

A Békéscsaba jelenleg a tabella harmadik helyén áll, 29 mérkőzésen 14 győzelmet arattak, 6 alkalommal játszottak döntetlent és 9 esetben szenvedtek vereséget. Ezeken a mérkőzéseken 48 gólt szereztek és 32 gólt kaptak. A legjobb góllövőjük Birtalan Botond, aki 17 találatával vezeti az NB II góllövő listáját.

A mérkőzés játékvezetője Urbán Eszter lesz, aki eddig 4 mérkőzést vezetett csapatunknak, legutóbb a 2013/2014-es szezonban, ezeken a találkozókon 2 győzelem és 2 vereség a mérlegünk. Urbán Eszter segítői Varga Gábor és Becséri Gergely lesznek.

A mérkőzés tehát 16:30-kor kezdődik Albertirsán, várjuk szurkolóinkat a vasárnapi délutáni napsütésben megrendezésre kerülő mérkőzésre. Bízzunk a jó eredményben, aminek eléréséhez szurkolóink buzdítására is szükség lesz!