Ceglédi VSE Labdarúgó szakosztály

Kikaptunk a Pakstól

Újra hazai pályán szerepelt a csapat a Vác elleni hétközi győzelem után, az ellenfél most a Paks csapata volt.

Sajnos korán hátrányba kerültünk, miután a 7. percben Mikler rossz döntést hozott egy kifutásnál, a paksiak játékosa pedig az üres kapuba guríthatott. 0:1

Egy perccel később javíthattunk volna, Markó végzett el egy szabadrúgást közelről, de fölé szállt a lövése. A folytatásban a mezőnyben zajlott a játék, mindkét részről voltak próbálkozások, de komoly helyzetet nem igazán jegyezhettünk fel.

A második félidőre nagyon más játékkal jöttünk ki. Aktívabb és veszélyesebb volt a csapat. Ennek meg is lett az eredménye, a 65. percben Pleszkán megszerezte az egyenlítő gólunkat. 1:1

A folytatásban is mi voltunk a jobbak és a veszélyesebbek, benne volt a levegőben, hogy fordítani tudunk. A 69. percben Szabónak volt egy közeli lövése, a 77. percben a csereként beállt Ángyán ugratta ki remekül Feketét, aki a kapusra egyedül vezethette a labdát, de végül beérték és mentettek előle, nagy helyzet volt ez is.

Sajnos nálunk a két nagy lehetőség kimaradt, a Paks pedig mondhatni, hogy a semmiből a 80. percben egy szöglet utáni fejessel újra megszerezte a vezetést. 1:2

Erre már nem volt válaszunk, így pont nélkül maradtunk.