Ceglédi VSE Labdarúgó szakosztály

Nagy győzelmek, várható vereségek az utánpótlásban

Ismét zömében sikeres hétvégén van túl a ceglédi utánpótlás. Az idegenben pályára lépő csapataink mindegyike nyert, több esetben meggyőző fölénnyel. Hazai környezeteben bajnokaspiráns akadémisták ellen maradtak alul csapataink. Folytatás vasárnap: a kisebbeknek a Kölyökligában, a legkisebbeknek pedig a Bozsik Fesztiválon.

U19:
Hódmezővásárhely - Ceglédi VSE 1:4 (0:3)
Cegléd: Klemenc- Dudás, Kotlár, Nagy, Ecseri, Ungureán, Kovács, Palotai, Pintér, Tóth, Lakos. Edző: Ványi Zsolt
Cserék: Szebeni, Bodzsár, Bozsó, Kartali, Árvai
Gól: Lakos 2, Tóth, Ungureán
Jók: Klemenc, Ungureán, Tóth, Lakos, Dudás
Ványi Zsolt: Az eddigi legjobb ellenfelünk ellen is megérdemelt sikert arattunk. Támadójátékunk majdnem végig elfogadható volt, sajnos a védekezésünkbe már több hiba is csúszott. Gratulálok a győzelemhez!

U17:
Hódmezővásárhelyi FC - Ceglédi VSE  1:7 (1:5)
Cegléd: Kelemen - Baranyi, Mocsári, Tóth, Szabó G. - Kriss, Révész, Kovács - Ványi, Barna, Pásztor. Edző: Schmidt Balázs
Cserék: Fülöp, Borics, Valkai, Szabó K, Pintér, (Gavaldik, Mózes)
Gól: Tóth 2, Kovács 2, Ványi 2, Barna 1
Jók: Ványi, Kovács, Tóth
Schmidt Balázs: Sikeresen vettük a második idegenbeli mérkőzésünket, a mutatott játékkal elégedett vagyok, de a helyzetkihasználásunkkal nem vagyok maradéktalanul megelégedve. Gratulálok a srácoknak a győzelemhez!

U15:
CVSE-Békéscsaba1912 Előre SE 1:5 (1:2)
Ceglédi VSE: Ságodi Kristóf, Labancz Zoltán, Fömötör Balázs, Ferencz Hunor, Révész Levente, Baunoch Bálint, Szegedi Levente, Olgyay Benjamin, Szaniszló Gergő, Csigi Tamás, Virág Levente, Fityó Bence, Sebella Máté. Edző: Keresztúri András
Keresztúri András: Egy félidő erejéig komolyan felvettük a versenyt a csabai akadémistákkal, a szünet után, már csak néha-néha veszélyeztettünk. Mondjuk, jelenlegi erőállapotunknak és a rövid kispadunknak köszönhetően még ez is több volt, mint amit vártam a fiúktól, úgyhogy le a kalappal mindenki előtt aki itt volt.

U14:
Ceglédi VSE - Békéscsaba  0:14
Cegléd: Ócsai Dávid, Fazekas Levente, Mocsári Zétény, Nagy Boldizsár, Békési Bulcsú, Morvai Bence, Sebők Barnabás, Konrád Ákos, Oláh Zsolt, Paskó Marcell, Hoffer Dávid, Horváth Kristóf, Sebők Bálint, Velkey Paul. Edző: Szepes Richárd
Szepes Richárd: Betegségek miatt szűk kerettel készültünk és vágtunk neki ennek a hétnek. Persze, hogy ilyenkor jön szembe az abszolút bajnokesélyes. Sajnos nem tudtuk felvenni a versenyt a kiváló erőkből álló akadémiával. Egész egyszerűen nem voltunk egy súlycsoportban, a szó szoros értelmében sem. Hatalmas testméreti és gyorsasági fölényüket tökéletesen kihasználták, mi pedig teljesen felőrlődtünk a végére.

U13:
Orosháza - Ceglédi VSE 0-11 (0-6)
Cegléd: Répás Levente, Kádár Zalán, Gigor László, Révész Máté, Bujáki Botond, Jankovics Ákos, Szarka Bulcsú,T óth Olivér, Eszes Martin, Márok Benedek, Bíró Marcell. Edző: Kecskeméti József
Csere: Szarka Szabolcs, Kósik Tamás, Fehér Csongor, Sinka Martin.
Gól: Tóth O. 3, Eszes M 2,Szarka B 2,Révész M., Bujáki B. ,Márok B, Bíró M.
Jók: Révész M,Tóth O., Szarka B., Eszes M, Kádár Z, Gigor L.
Kecskeméti József: A 22.percben, 0-4 nél a gólhelyzetben kiugró Tóth Olivért lerántották, piros lap. Úgy érzem ,hogy a kiállítás nélkül jobb mérkőzést játszottunk volna. A fiúk minden dicséretet megérdemelnek, csapatként játszottak, a gólokat is szépen elosztották. Külön köszönöm a szülőknek, hogy ekkora létszámban is, ilyen messzire utaztak,  és sportszerűen biztatták a ceglédi gárdát.

U12:
Orosháza ULE - CVSE   1-3
Játékosok: Dósa-Rácz Kristóf, Szepes Roland, Vaczulik Gábor, Rapi Barnabás, Szendrei Bence, Petrás Máté, Mózes Milán, Cseh Dávid, Lantai Szabolcs, Molnár Máté Keve. Edző: Klemenc Attila
Gólszerzők: Szendrei Bence 2, Mózes Milán
Jók: Szendrei Bence, Dósa-Rácz Kristóf
Klemenc Attila: Nehezen indult a mérkőzés,de sikerűlt a vezetést megszereznünk. A félidő elött a hazaiak kiegyenlítettek, jókor jött a szünet. A második félidő elején bűntetőt védett a kapusúnk, oriási lökést adva a csapatnak. A mérkőzés végére megint sok helyzetet hagytunk ki. Gratulálok a csapatnak!