Ceglédi VSE Labdarúgó szakosztály

Partneri viszonyt kötöttünk a Ceglédi Dühöngő Bajnoksággal


A Ceglédi Dühöngő Bajnokság 2015 márciusában indult kezdeményezés. A város dühöngőiben zajló bajnokságon ingyenesen vehetnek részt a csapatok, köszönhetően a város támogatásának. E mellett helyi vállalkozások támogatják a 160-200 főt folyamatosan megmozgató rendezvényt, ingyen munkával, vagy nyeremény felajánlásokkal.

Klubunk fontosnak tartja, hogy Cegléden aktív futball élet legyen a lakosság körében is, ezért a III. Ceglédi Dühöngő Bajnoksághoz, már mint partner csatlakozik. A magunk eszközeivel szeretnénk támogatni a sokak által kedvelt foci bajnokságot, kiemelten azért mert több korábbi utánpótlás játékosunk is rendszeres résztvevője a küzdelmeknek.

A támogatásunk keretében:
- Játékosaink, illetve klubunk képviselői részt vesznek az őszi és tavaszi fordulók megnyitóján, illetve a döntő napi programok során

- A Ceglédi Dühöngő Bajnokság játékosai külön kedvezményes belépővel látogathatják a Ceglédi VSE felnőtt csapatának NB II-es mérkőzéseit

-   A bajnokság győztes csapata az aktuális hazai mérkőzésünk félidejében veheti át a győzelemért járó serleget, illetve megkapják annak lehetőségét, hogy a hazai mérkőzésünkre kilátogató foci szimpatizánsok elismerő tapsában, gratulációjában részesüljenek.
2016. augusztus 02.

Vissza a hírekhez »
  • mlsz
  • Select
  • Joma
  • Gyűlölet nem pálya
  • Hódút
  • MOL Magyar Kupa