Ceglédi VSE Labdarúgó szakosztály

U15-ös csapatunk nagyot hajrázva fordított

A legidősebb két korosztály idegenben, kis pályán, nagy győzelmeket aratott, míg az itthon pályára lépő csapataink mindegyike emlékezetes mérkőzéseket vívott. Az U15 remek találkozón fordított és nyert, az U14 ellen viszont fordítottak, az U13 gólzáporral "ízlelgette" csabai, csípősnek ígérkező rangadóját, az U12 ellenfele pedig minden helyzetét gólra váltva megérdemelten győzött. Ez történt az utánpótlásunkkal a hétvégén:

MLSZ Regionális U-19 Dél-Keleti csoport 20. forduló
Kerekegyházi SE - Ceglédi VSE 0-6 (0-3)
CVSE: Schwarcz, Ungureán, Szebeni, Dudás, Ecseri, Nagy, Kovács M., Kovács K., Pintér, Lakos, Tóth. Edző: Ványi Zsolt
Cserék: Klemenc, Kartali, Palotai, Szabó, Bodzsár, Bozsó
Góllövő: Pintér 3, Tóth 2, Szabó
Jók: Lakos, Pintér, Tóth, Kovács M, Kovács K.,
Ványi Zsolt: Szerintem az ország legkisebb méretű - gondolom - szabványos pályáján játszottunk egy jó mérkőzést.

MLSZ Regionális U-17 Dél-Keleti csoport 20. forduló
Kerekegyházi SE - Ceglédi VSE  0-7 (0-3)
CVSE: Rimóczi, Takács, Mózes, Mocsári, Tóth, Szabó G., Révész, Kriss, Pásztor, Osgyáni, Ványi. Edző: Schmidt Balázs
Cserék: Mezei, Baranyi, Olgyay, Borics, Fülöp, Pintér,
Gól: Pásztor, Ványi, Baranyi, Tóth, Borics, Kriss 2
Jók: Szabó G., Kriss, Pásztor, Ványi
Schmidt Balázs: A mai mérkőzésen rengeteg helyzetet alakítottunk ki, de sokszor nem tudtunk élni a kínálkozó lehetőségekkel. Ha egyes szituációkban jobb döntést hoztak volna a srácok, nagyobb arányú győzelmet is szerethettünk volna.

MLSZ Regionális U-15 Dél-Keleti csoport 24. forduló 2021.04.17.
Ceglédi VSE-Mercedes KLC 3-2 (1-1)
CVSE: Ságodi Kristóf, Fityó Bence, Fömötör Balázs, Ferencz Hunor, Révész Levente, Szaniszló Gergő, Olgyay Benjamin, Virág Levente, Szegedi Levente, Ivánfy Bence, Csigi Tamás, Pálfalvi Miklós, Baunoch Bálint. Edző: Keresztúri András
Gólszerzők: Fömötör, Csigi, Ivánfy
Jók: az egész csapat
Keresztúri András: Egy remekül szervezett, kemény, harcos  csapatot győztünk le óriási küzdelemben a mérkőzés hajrájában! Nagyon nagy dolog volt, gratulálok a fiúknak!

MLSZ Regionális U14 Dél-Keleti csoport 24. forduló 2021.04.17.
Ceglédi VSE- Mercedes KLC   1-3 (1-1)
CVSE: Ócsai Dávid, Fazekas Levente, Mocsári Zétény, Békési Bulcsú, Sebők Barnabás, Godány Krisztofer, Baranyai Balázs, Konrád Ákos, Morvai Bence, Sebők Bálint, Paskó Marcell, Hoffer Dávid Oláh Zsolt, Velkey Paul. Edző: Szepes Richárd
Gól: Baranyai Balázs
Jók: Békési Bulcsú, Mocsári  Zétény
Szepes Richárd: Sajnos sikerült visszavágni a Kecskemétnek az őszi győzelmünkért. Jól kezdtük a meccset, mezőnyfölényünk góllá is érett. A vezetésünk után egyenrangú játék folyt, és a szünet előtt egy jól eltalált távoli lövéssel kiegyenlített a KLC. A második félidőben a játék az ellenfél térfelén zajlott, de végjátékban nem voltunk hatékonyak. A Kecskemétnek viszont elég volt három támadást vezetni ahhoz, hogy két gólt rúgjanak. A küzdőszellemünk jó volt, de támadásban javulnunk kell még.

MLSZ Kiemelt U-13 Dél-Keleti csoport 20.forduló
Ceglédi VSE -Hódmezővásárhelyi FC 7-0 (6-0)
CVSE: Árvai Zsombor, Fehér Csongor, Gigor László, Révész Máté, Kádár Zalán, Szarka Bulcsú, Jankovics Ákos, Eszes Martin, Márok Benedek
Tóth Olivér, Sinka Martin. Edző: Kecskeméti József
Csere: Répás Levente, Bujáki Botond, Kósik Tamás, Bíró Marcell, Tóth Dávid, Szarka Szabolcs
Gól:
Tóth Olivér 4, Sinka Martin, Márok Benedek, Szarka Bulcsú
Jók: Tóth Olivér, Jankovics Ákos, Sinka Martin, Gigor László, Szarka Bulcsú, Márok Benedek.
A megbeszéltek szerint jártak el a srácok, élvezték a mérkőzés minden percét de az első félidőt biztosan! Látom rajtuk, hogy kívánják a csabai csípőst...

MLSZ Kiemelt U-12 Dél-Keleti csoport 20.forduló
Ceglédi VSE -  Hódmezővásárhelyi FC 1-7 (1-5)
CVSE: Bajzáth Z., Szepes R., Vaczulik G., Rapi B., Molnár K., Szendrei B., Petrás M., Cseh D., Lantai Sz., Mózes M. Edző: Klemenc Attila
Gólszerző: Cseh Dávid
Jók: Szendrei Bence, Cseh Dávid
Klemenc Attila: A mérkőzésünk sajnos már az első félidőben eldőlt. A fizikai- és tudáskülönbséget nem tudtuk kiegyenlíteni. A csapat nem bírja el, ha 2-3 játékos messze a tudása alatt játszik és még a helyzeteink is kimaradnak. Ekkora különbség nincs a két csapat között, de gratulálok a vendégcsapatnak, hiszen minden helyzetüket gólra váltották.