Ezen a hétvégén is szép eredmények születtek utánpótlásunkban.

U9-es korosztály

Dunakanyar Régió UFC - Ceglédi VSE   6:3
Gól: Banai Roland (3)
Változatos mérkőzésen maradtunk alul, amelyen a kapu előtt elkapkodtuk a lehetőségeinket és a végén a jól kontrázó ellenfelünk büntetett.

Ceglédi VSE - Szilády RFC  9:4
Gól: Mózes Máté (2), Gábor Artur Krisztián (2), Negoita Alex (2), Hegedűs Áron, Mocsári Hunor, Banai Roland
A 2x20 perces mérkőzések próbára teszik a gyerekek erejét, koncentrációját. Mi erővel jobban bírtuk és ez megmutatkozott a labdaszerzésekben és a gólok számában is.

Csapat: Horváth A., Petró B., Gábor A., Hegedűs Á., Banai R., Negoita A., Mocsári H., Ságodi B., Mózes M.

U11-es korosztály

Szombaton a 3. Régiós Bozsik tornát rendezték Kecskeméten, amin nagyon szépen helytálltak a ceglédi gyerekek! Ezt mi sem bizonyít jobban, hogy a négy mérkőzést kapott gól nélkül sikerült abszolválni, ami  a Répás Levente által vezetett védekezésünket dicséri! A torna legjobb teljesítményt nyútó ceglédi játékosa Márok Benedek lett.

Ceglédi VSE U11 - Kiskőrös 1-0
Gól: Tóth O.

Ceglédi VSE U11 - Szeged SC 0-0

Ceglédi VSE U11 - Szeged Dafc 7-0
Gól: Márok B. (3), Lisóczki, Bujáki B., Eszes M., Bujáki B.

Ceglédi VSE U11 - Bácsalmás 4-0
Gól: Lisóczki  H. (2), Márok B, Bíró M.

Edző: Kecskeméti József

U12-es korosztály

A mezőny második feléhez tartozó csapathoz látogattunk. Az első félidőben nagyon jól tartotta a magát a hazai csapat, de ehhez kellett az is, hogy mi végjátékban pontatlanok legyünk. Játékban jobbak voltunk, a kapunk sem forgott veszélyben, de a különbség gólokban csak a második félidőben mutatkozott meg. Ekkor egy erős 15 perc alatt lerendeztük a meccset.  A szép játék most elmaradt, de az eredmény az magáért beszél! Gratulálok a Csapatomnak!​ - Szepes Richárd, edző

Mérkőzés eredmény:

Hódmezővásárhely - Ceglédi VSE   0:4

Csapat:
Békési Bulcsú, Fazekas Levente, Hornyik Dominik, Horváth Kristóf, Kneif Martin, Konrád Ákos, Nagy Ákos, Nagy Boldizsár, Oláh Zsolt, Paskó Marcell, Sebők Bálint, Sebők Barnabás

Gól: Kneif Martin, Konrád Ákos, Nagy Ákos, Oláh Zsolt

Edző: Szepes Richárd

A csapat másik fele az U13-as korosztállyal kiegészülve szombaton az idei második U13-as Bozsik tornán szerepelt. Az időjárás nem volt kegyes a játékosokhoz és az edzőkhöz. Már a torna elején csavarni lehetett a vizet a ruhákból. A jó hangulat tehát garantált volt!

U14-es korosztály

Egy hét alatt a harmadik mérkőzésünket játszottuk, abból kettő rangadó volt és ez meglátszott a srácokon. Pontatlan, kevés mozgás jellemezte a játékunkat a mai napon, de így is tudtunk nyerni egy nagyon agresszív, fizikálisan erősebb csapat ellen, ami pozitív. - Farkas János, edző

Ceglédi VSE - Balassagyarmat  2:0

Csapat:
Gavaldik, Paulovics, Kriss, Tóth, Plangár, Kovács, Gál, Barna, Valkai, Takács, Szabó

Cserék:
Rimóczi, Zsemlye

Gól: Barna, Valkai

Jók: Gavaldik, Tóth, Plangár, Valkai, Barna

Edző: Farkas János

U15-ös korosztály

Három győztes meccsen vagyunk túl és kimondhatom, hogy jó passzban vagyunk. Kezdjük megérezni a győzelem ízét, ami a focinak a legjobb hozadéka. A mai meccsre nagyon jól összeálltunk, nem  kaptunk gólt és szervezettek voltunk végig a meccs folyamán. Köszönjük a szülőknek a hamburger partit a meccs után.​ - Farkas János, edző