Ceglédi VSE Labdarúgó szakosztály

UP eredmények (2019-09-17)

Minden utánpótlás csapatunk győzedelmeskedett a hétvégén! Szép volt fiúk!

U12-es korosztály

Egy kifejezetten erős,országos bajnokságban indultunk és közepes játékkal is magabiztos győzelmet arattunk!  - Kecskeméti József, edző

Mérkőzés eredmény:
Kiskunhalas Szilády FC - Ceglédi VSE     0:3

Csapat:
Répás L., Bíró M., Kádár Z., Révész M., Bujáki B., Szarka B., Tóth O., Márok B., Lisóczki H.

Cserék:
Kósik T., Jankovics Á., Eszes M.

Gól: Bujáki B., Szarka B. (büntetőből), Tóth O.

Jók: Bíró M., Kádár Z., Bujáki B., Tóth O.

Edző: Kecskeméti József

U13-as korosztály

Jól kezdtük a meccset, már az elején irányítottuk a játékot, helyzeteket dolgoztunk ki. Első félidőben 8-9 szögletet tudtunk rúgni, de a gólok még elmaradtak. Ellenfelünk viszont kettő ellentámadásból két gólt tudott szerezni a kinyílt védekezésünk miatt. Innen nagy kihívás volt felállni, de hála a srácok küzdeni tudásának és a helyzetek jobb kihasználásának, az utolsó percben rúgott győztes góllal megnyertük a meccset.

Férfimunka volt, gratulálok a csapatomnak!
 - Szepes Richárd, edző

Kiskunhalas Szilády FC - Ceglédi VSE     2:3

Csapat:
Békési Bulcsú, Kneif Martin, Konrád Ákos, Mocsári Zétény, Nagy Boldizsár, Ócsai Dávid, Oláh Zsolt, Paskó Marcell, Sebők Bálint, Sebők Barnabás, Velkey Paul

Cserék:

Szűcs Ákos, Tamás Zalán, Morvai Bence, Hornyik Dominik,

Gól: Konrád Ákos (2), Sebők Barnabás

Edző: Szepes Richárd

U14-es korosztály

Hatalmas különbség volt a két csapat között, ami az eredményen is látszik. Nem tudtuk játszani a játékunkat, mert az ellenfél 16-osán belül majdnem az összes hazai játékos ott volt és a meccs elég komolytalanná vált ezáltal. Gratulálok a csapatnak, de majd csak most hétvégén jön az igazi megmérettetés. - Gál Zoltán, edző

Taksony - Ceglédi VSE    1:16

Csapat:
Kocsis, Labancz, Fömötör, Fityó, Sebella, Konrád, Olgyay, Klimász, Szaniszló, Budavári, Trepák

Cserék:

Pálfalvi, Horváth-Nagy

Gól:
Klimász (3), Budavári (3), Szaniszló (3), Pálfalvi (2), Trepák, Fömötör, Labancz, Sebella, Konrád

Jók: -

Edző: Gál Zoltán

U17-es korosztály

Első hazai meccsünkön nagyon szerettünk volna győzni. A vendég csapat támadó játékosai gyors és jól cselező játékosokból állt, ennek ellenére jól tettük a dolgunkat hátul, elöl meg gól képesek voltunk és végig gólra törően játszottunk. Nehéz meccseink lesznek a bajnokságban, mert az egy év különbség fizikális hatásai érződnek még a párharcok során.  - Farkas János, edző

Ceglédi VSE - Taksony   6:2

Csapat:
Schwarcz, Baranyi, Mocsári, Ecseri, Szaniszló, Ungureán, Szabó G., Pásztor, Osgyáni, Kelemen, Lakos

Cserék:
Bakó, Kartali, Pintér, Borics, Szabó V.

Gól: Kelemen, Lakos (2), Bakó, Kartali (2)

​Jók: Ecseri, Szaniszló, Ungureán, Lakos, Kartali

Edző: Farkas János

U19-es korosztály

Magabiztos győzelmet arattunk a szinte csak védekezésre összpontosító Taksony ellen. - Ványi Zsolt, edző

Ceglédi VSE - Taksony 6:0 (2:0)