Ceglédi VSE Labdarúgó szakosztály

UP eredmények (2019-10-01)

Több csapatunk is értékes pontokat gyűjtött be a hétvégén.

U12-es korosztály

Egy jó csapat otthonában önmagunkhoz képest gyengébben teljesítettünk. Hátul két hatalmas egyéni hibát követtünk ell, támadásainkból hiányzott a vállalkozó kedv, ami a vereséghez vezetett!  - Kecskeméti József, edző

Mérkőzés eredmény:
Békéscsaba 1912 - Ceglédi VSE    2:1

Csapat:
Répás L., Bíró M., Révész M., Bujáki B., Szarka B., Tóth O., Márok B., Lisóczki H.
​​
Cserék:

Gigor L., Eszes M., Sinka M., Jankovics Á., Kósik T.

Gól: Tóth O.

Jók: Kádár Z.,Tóth O.

Edző: Kecskeméti József

U14-es korosztály

Az első félidőben kicsit bizonytalanul kezdtünk, jóval több helyzetünk volt, hamar vezetést is szereztünk, de egy-két apró hiba miatt sikerült pár helyzetet kialakítania a hazai csapatnak, de semmi több. Az egész meccset mi irányítottuk, több játékos is magához képest kimagaslóan teljesített, a csapatmunka meghozta az eredményt és a három pontot. Büszke vagyok! - Gál Zoltán, edző

Testvériség SE - Ceglédi VSE 0:2 (0:1)

Csapat:
Kocsis - Fityó, Mocsári, Labancz, Sebella - Gál, Olgyay, Szegedi - Szaniszló, Konrád, Ferencz

U15-ös korosztály

Az első félidőben felvettük az ellenfelünk játékmódját, egy passz után már íveltük is fel a csatárainkra a labdát így az első félidőben játékról nem nagyon lehetett beszélni. A szünet után elkezdtünk passzolni és játszani, így a második félidőben az ellenfelünk nem tudott átjönni a felezőn, de a helyzeteink nem mentek be, ők pedig a vége előtt 4 perccel két kontrából is betaláltak. - Szabó Levente, edző

Testvériség SE - Ceglédi VSE 2:0

Csapat:
Gavaldik B., Szabó K., Kriss M., Fömötör B., Zsemlye P., Kovács K., Barna M., Klimász K., Valkai Zs., Takács P., Virág L.

U17-es korosztály

Az egész mérkőzésen kiegyenlített játék volt, de sajnos megint mi hibáztunk olyan szituációban, amit az ellenfél nekünk köszönhet. A támadó játékunk az ellenfél 30 méterénél elfogyott, hiányzott a kreatív, 1:1 elleni játék. A döntetlenre rászolgáltunk volna.  - Farkas János, edző

Ceglédi VSE - Jászberény  0:2

Csapat:
Schwarcz, Papp, Mocsári, Ecseri, Szaniszló, Kovács, Ványi,  Kartali, Bakó, Kelemen, Lakos

Cserék:
Szabó V., Szabó G., Pásztor M., Borics G., Osgyán T.

Gól: -

​Jók: -

Edző: Farkas János

U19-es korosztály

Nehéz mérkőzés volt ez, hiszen a csoport egyik legerősebb csapata, a tavalyi bajnok ellen sikerült nyernünk. Nagy dicséret illeti az egész csapatot, mert majdnem végig jól, nagy akarattal és koncentráltan játszottak.  - Ványi Zsolt, edző

Ceglédi VSE - Jászberény   3:0 (0:0)