Ceglédi VSE Labdarúgó szakosztály

2019/2020-as NB III menetrend

Forduló Mérkőzés Dátum Időpont Eredmény
         
1. forduló Ceglédi VSE - Eger SE 2019.08.04. vasárnap 17:00 GY
2. forduló Füzesgyarmati SK - Ceglédi VSE 2019.08.11. vasárnap 17:00 GY
3. forduló Ceglédi VSE - Gyöngyösi AK 2019.08.18. vasárnap 17:00 D
4. forduló DVTK II - Ceglédi VSE 2019.08.25. vasárnap 17:00 GY
5. forduló Ceglédi VSE - DVSC II 2019.09.01. vasárnap 16:00 GY
6. forduló Putnok FC - Ceglédi VSE 2019.09.08. vasárnap 16:00 GY
7. forduló Ceglédi VSE - Tállya KSE 2019.09.15. vasárnap 16:00 GY
8. forduló Ózd - Ceglédi VSE 2019.09.29. vasárnap 16:00 D
9. forduló Ceglédi VSE - Debreceni EAC 2019.10.06. vasárnap 14:30 V
10. forduló Sényő - Ceglédi VSE 2019.10.12. szombat 14:30 V
11. forduló Ceglédi VSE - Balassagyarmati VSE 2019.10.20. vasárnap 14:00 GY
12. forduló Tiszaújváros FC - Ceglédi VSE 2019.10.27. vasárnap 13:30 V
13. forduló Ceglédi VSE - Jászberény 2019.11.03. vasárnap 13:30 D
14. forduló Ceglédi VSE - Hatvan FC 2019.11.10. vasárnap  13:30 GY
15. forduló ESMTK - Ceglédi VSE 2019.11.17. vasárnap 13:00 V
16. forduló Eger SE- Ceglédi VSE 2019.11.24. vasárnap 13:00 GY
17. forduló Ceglédi VSE - Füzesgyarmati SK 2019.12.01. vasárnap  13:00 D
18. forduló Gyöngyösi AK - Ceglédi VSE 2020.03.08. vasárnap 14:30  
19. forduló Ceglédi VSE - DVTK II 2020.03.14. szombat 14:30  
20. forduló DVSC II - Ceglédi VSE 2020.03.22. vasárnap 15:00  
21. forduló Ceglédi VSE - Putnok FC 2020.03.29. vasárnap 15:30  
22. forduló Tállya KSE - Ceglédi VSE 2020.04.05. vasárnap 16:00  
23. forduló DEAC - Ceglédi VSE 2020.04.19. vasárnap 16:30  
24. forduló Ceglédi VSE - Sényő Carnifex FC 2020.04.26. vasárnap 16:30  
25. forduló BSE - Ceglédi VSE 2020.05.03. vasárnap 17:00  
26. forduló Ceglédi VSE - Termálfürdő Tiszaújváros 2020.05.10. vasárnap 17:00  
27. forduló Jászberényi FC - Ceglédi VSE 2020.05.17. vasárnap 17:30  
28. forduló FC Hatvan - Ceglédi VSE 2020.05.24. vasárnap 17:30  
29. forduló Ceglédi VSE - ESMTK 2020.05.31. vasárnap 17:30  

 


  • mlsz
  • Select
  • Joma
  • Gyűlölet nem pálya
  • Hódút