Ceglédi VSE Labdarúgó szakosztály

2016/2017 NB II menetrend

Forduló Mérkőzés Dátum Időpont Eredmény
         
1. forduló Ceglédi VSE - Békéscsaba 1912 Előre 2016.07.31. 18:00 GY
2. forduló SZEOL SC - Ceglédi VSE 2016.08.07. 17:30 V
3. forduló Ceglédi VSE - Cigánd 2016.08.10. 17:30 D
4. forduló Aqvital FC Csákvár - Ceglédi VSE 2016.08.14. 19:00 V
5. forduló Ceglédi VSE - Vác FC. 2016.08.21. 17:30 GY
6. forduló ZTE FC - Ceglédi VSE 2016.08.24. 19:00 V
7. forduló Ceglédi VSE - MTE 1904 Mosonmagyaróvár 2016.08.28. 17:30 GY
8. forduló BFC Siófok - Ceglédi VSE 2016.09.11. 18:00 V
9. forduló Ceglédi VSE - Nyíregyháza Spartacus FC 2016.09.14. 16:30 V
10. forduló Dorogi FC - Ceglédi VSE 2016.09.18. 16:00 V
11. forduló Ceglédi VSE - Szeged 2011 2016.09.25. 16:00 V
12. forduló Ceglédi VSE - HR-Rent Kozármisleny 2016.10.02. 15:00 D
13. forduló Balmazújváros - Ceglédi VSE 2016.10.16. 17:00 V
14. forduló Ceglédi VSE - Budaörs 2016.10.22. 14:30 GY
15. forduló Soroksár SC - Ceglédi VSE 2016.10.30. 13:30 V
16. forduló Ceglédi VSE - Szolnoki MÁV 2016.11.06. 13:30 V
17. forduló Puskás Akadémia FC - Ceglédi VSE 2016.11.20. 16:00 V
18. forduló Ceglédi VSE - Kisvárda Master Good 2016.11.27. 13:00 V
19. forduló Swietelsky-Soproni VSE - Ceglédi VSE 2016.12.04. 15:00 D
20. forduló Békéscsaba 1912 Előre - Ceglédi VSE 2016.12.11. 13:00 V
21. forduló Ceglédi VSE - SZEOL SC 2017.02.19. vasárnap 14:00 V
22. forduló Cigánd FC - Ceglédi VSE 2017.02.26. vasárnap 14:00 GY
23. forduló Ceglédi VSE - Aqvitál FC Csákvár 2017.03.05. vasárnap 14:30 GY
24. forduló Vác FC - Ceglédi VSE 2017.03.12. vasárnap 14:30 V
25. forduló Ceglédi VSE - ZTE FC. 2017.03.16. csütörtök 15:00 GY
26. forduló Mosonmagyaróvár - Ceglédi VSE 2017.03.19. vasárnap 15:00 GY
27. forduló Ceglédi VSE - BFC Siófok 2017.04.02. vasárnap 16:30 D
28. forduló Nyíregyháza Spartacus FC - Ceglédi VSE 2017.04.09. vasárnap 16:30 GY
29. forduló Ceglédi VSE - Dorogi FC 2017.04.12. szerda 16:30 D
30. forduló Szeged 2011 - Ceglédi VSE 2017.04.16. vasárnap 16:30 D
31. forduló HR-Rent Kozármisleny - Ceglédi VSE 2017.04.23. vasárnap 17:00 V
32. forduló Ceglédi VSE - Balmazújváros 2017.04.30. vasárnap 17:00 D
33. forduló Budaörs - Ceglédi VSE 2017.05.03. szerda 17:30 V
34. forduló Ceglédi VSE - Soroksár SC 2017.05.07. vasárnap 17:30 V
35. forduló Szolnoki MÁV - Ceglédi VSE 2017.05.14. vasárnap 18:00 D
36. forduló Ceglédi VSE - Puskás Akadémia FC 2017.05.21. vasárnap 18:00 D
37. forduló Kisvárda Master Good - Ceglédi VSE 2017.05.28. vasárnap 18:00  
38. forduló Ceglédi VSE - Swietelsky Soproni VSE 2017.06.04. vasárnap 18:00  


 


  • mlsz
  • Merkantilbank
  • M4
  • Merkantilbank - liga
  • Select
  • Joma
  • Gyűlölet nem pálya
  • Hódút