Ceglédi VSE Labdarúgó szakosztály

2021/2022-es NB III menetrend

Forduló Mérkőzés Dátum Időpont Eredmény
         
1. forduló Ceglédi VSE - Hódmezővásárhelyi FC 2021.08.01. vasárnap 17:30 1:2
2. forduló HR-Rent Kozármisleny - Ceglédi VSE 2021.08.11. szerda 19:00 4:0
3. forduló Ceglédi VSE - B Build Mohács 2021.08.15. vasárnap 17:30 4:2
4. forduló Ceglédi VSE - Monor 2021.08.22. vasárnap 17:30 1:0
5. forduló Dunaújváros - Ceglédi VSE 2021.09.01. szerda 16:00 3:0
6. forduló Ceglédi VSE - FC Dabas 2021.09.04. szombat 16:00 2:3
7. forduló Budapest Honvéd MFA II. - Ceglédi VSE 2021.09.12. vasárnap 11:00 4:0
8. forduló Ceglédi VSE - Ferencvárosi TC II. 2021.09.22. szerda 16:00 2:1
9. forduló ESMTK - Ceglédi VSE 2021.09.26. vasárnap 16:00 1:0
10. forduló Ceglédi VSE - Gerjeni SK 2021.10.03. vasárnap 15:00 2:1
11. forduló Balassagyarmati VSE - Ceglédi VSE 2021.10.10. vasárnap 15:00 0:0
12. forduló Ceglédi VSE - Makó FC 2021.10.17. vasárnap 13:00 1:1
13. forduló Vác FC - Ceglédi VSE 2021.10.20. szerda 13:00 1:3
14. forduló Ceglédi VSE - Paksi FC II 2021.10.24. vasárnap 13:00 1:2
15. forduló Dabas-Gyón FC - Ceglédi VSE 2021.10.31. vasárnap 13:00 0:3
16. forduló Ceglédi VSE - Iváncsa KSE 2021.11.07. vasárnap 13:00 0:5
17. forduló MTK Budapest II - Ceglédi VSE 2021.11.14. vasárnap 13:00 0:0
18. forduló Ceglédi VSE - Rákosmente FC 2021.11.21. vasárnap 13:00 0:1
19. forduló Szekszárdi UFC - Ceglédi VSE 2021.11.28. vasárnap 13:00 3:1
20. forduló Hódmezővásárhelyi FC - Ceglédi VSE 2021.12.05. vasárnap 13:00 3:3
21. forduló Ceglédi VSE - HR-Rent Kozármisleny 2022.02.13. vasárnap 14:00 1:1
22. forduló B Build Mohács - Ceglédi VSE 2022.02.20. vasárnap 14:00 0:1
23. forduló Monor - Ceglédi VSE 2022.02.27. vasárnap 14:00 0:1
24. forduló Ceglédi VSE - Dunaújváros 2022.03.06. vasárnap 14:00 1:2
25. forduló Dabas - Cegléd 2022.03.13. vasárnap 14:00  
26. forduló Cegléd VSE - Budapest Honvéd MFA II 2022.03.20. vasárnap 14:00  
27. forduló Ferencvárosi TC II. - Ceglédi VSE 2022.03.27. vasárnap 11:00  
28. forduló Ceglédi VSE - ESMTK 2022.04.03. vasárnap 16:00  
29. forduló Gerjeni SK - Ceglédi VSE 2022.04.10. vasránap 16:00  
30. forduló Ceglédi VSE - Balassagyarmati VSE 2022.04.13 szerda 16:00  
31. forduló Makó FC - Ceglédi VSE 2022.04.17. vasárnap 17:00  
32. forduló Ceglédi VSE - Vác FC 2022.04.24. vasárnap 17:00  
33. forduló Paksi FC II - Ceglédi VSE 2022.05.01. vasárnap 14:00  
34. forduló Ceglédi VSE - Dabas-Gyón FC 2022.05.04. szerda 17:00  
35. forduló Iváncsa KSE - Ceglédi VSE 2022.05.08. vasárnap 17:00  
36. forduló MTK II - Ceglédi VSE 2022.05.15. vasárnap 17:00  
37. forduló Rákosmenti KSK - Ceglédi VSE 2022.05.22. vasárnap 17:00  
38. forduló Ceglédi VSE - Szekszárdi UFC 2022.05.29. vasárnap 17:00  
 
 


  • Gyűlölet nem pálya
  • Hódút
  • MOL Magyar Kupa
  • mlsz
  • Select
  • Joma