Ceglédi VSE Labdarúgó szakosztály

2017/2018-as NB II menetrend

Forduló Mérkőzés Dátum Időpont Eredmény
         
1. forduló Ceglédi VSE - Szeged 2011 2017.07.30. 18:00 V
2. forduló MTK Budapest - Ceglédi VSE (M4 Sport - ÉLŐ) 2017.08.06. 15:45 V
3. forduló Ceglédi VSE - Soproni VSE 2017.08.13. 17:30 GY
4. forduló Mosonmagyaróvár - Ceglédi VSE 2017.08.19. 17:30 GY
5. forduló Ceglédi VSE - ETO FC Győr 2017.08.23. 17:30 GY
6. forduló ZTE FC - Ceglédi VSE 2017.08.27. 19:00 V
7. forduló Ceglédi VSE - Kisvárda Master Good 2017.09.02. 16:30 D
8. forduló BFC Siófok - Ceglédi VSE 2017.09.10. 18:00 D
9. forduló Ceglédi VSE - Aqvital FC Csákvár 2017.09.17. 16:00 GY
10. forduló Ceglédi VSE - Gyirmót FC Győr 2017.09.24. 16:00 V
11. forduló Békéscsaba 1912 Előre - Ceglédi VSE 2017.10.01. 17:00 V
12. forduló Ceglédi VSE - Vác FC 2017.10.08. 15:00 GY
13. forduló Szolnoki MÁV FC - Ceglédi VSE 2017.10.15. 15:00 D
14. forduló Ceglédi VSE - Budafoki MTE 2017.10.22. 14:30 GY
15. forduló Budaörs - Ceglédi VSE 2017.10.29. 13:30 D
16. forduló Ceglédi VSE - Nyíregyháza Spartacus FC 2017.11.05. 13:30 GY
17. forduló Dorogi FC - Ceglédi VSE 2017.11.12. 13:30 D
18. forduló Ceglédi VSE - Soroksár SC 2017.11.19. 13:00 GY
19. forduló Kazincbarcika SC - Ceglédi VSE 2017.11.26. 13:00 GY
20. forduló Szeged 2011 - Ceglédi VSE 2017.12.03. 13:00 D
21. forduló Ceglédi VSE - MTK Budapest 2017.12.10. 13:00 V
22. forduló Soproni VSE - Ceglédi VSE 2018.02.25. 14:00 V
23. forduló Ceglédi VSE - Mosonmagyaróvár 2018.04.11. 16:30 D
24. forduló ETO FC Győr - Ceglédi VSE 2018.03.11. 17:00 V
25. forduló Ceglédi VSE - ZTE FC 2018.04.25. 17:00 GY
26. forduló Kisvárda Master Good - Ceglédi VSE (M4 Sport - ÉLŐ) 2018.03.25. 12:30 V
27. forduló Ceglédi VSE - BFC Siófok 2018.03.29. 16:00 GY
28. forduló Aqvital FC Csákvár - Ceglédi VSE 2018.04.01. 17:00 V
29. forduló Gyirmót FC Győr - Ceglédi VSE 2018.04.08. 17:00 D
30. forduló Ceglédi VSE - Békéscsaba 1912 Előre 2018.04.15. 16:30 V
31. forduló Vác FC - Ceglédi VSE 2018.04.22. 17:00 D
32. forduló Ceglédi VSE - Szolnoki MÁV FC 2018.04.29. 17:00 GY
33. forduló Budafoki MTE - Ceglédi VSE 2018.05.02. 19:00 V
34. forduló Ceglédi VSE - Budaörs 2018.05.06. 17:00 V
35. forduló Nyíregyháza Spartacus FC - Ceglédi VSE 2018.05.13. 17:00 GY
36. forduló Ceglédi VSE - Dorogi FC 2018.05.20. 17:00 D
37. forduló Soroksár SC - Ceglédi VSE 2018.05.27. 17:00  
38. forduló Ceglédi VSE - Kazincbarcika SC 2018.06.03. 17:00  

 


  • mlsz
  • Merkantilbank
  • M4
  • Merkantilbank - liga
  • Select
  • Joma
  • Gyűlölet nem pálya
  • Hódút