Ceglédi VSE Labdarúgó szakosztály

UP eredmények (2019-04-29)

Ez a hétvége nem úgy sikerült, ahogy megszoktuk az utánpótlás csapatainktól. Sajnos az U11 és U17-es csapatainkon kívül mások nem szállították most a sikereket.

U9-es korosztály

Ezen a napon semmi sem akart sikerülni. Lassúak, tompák voltunk, ellenfeleink mindenben felülmúltak bennünket. Talán fejben mindenki a másnapi nagykátai tornára készült, hiszen oda címvédőként érkeztünk, ahol mind az öt mérkőzést megnyerve a GÓLKIRÁLY (Banai Roland) és a LEGJOBB KAPUS külön díjat (Ságodi Bendegúz) is Ceglédi VSE játékos hozhatta haza, míg a legjobb Ceglédi VSE játékosnak Hegedűs Áront választották.  - Kemenes György, edző

Kölyök Liga eredmények:

Ceglédi VSE - Gloriett   2:5
MTK U8 - Ceglédi VSE  8:1

Kölyök Liga Csapat:
Horváth András, Ságodi Bendegúz, Spindelbauer Máté, Petró Barnabás, Gábor Artúr Krisztián, Hegedűs Áron, Banai Roland, Mózes Máté, Mocsári Hunor, Meggyesi Máté

Nagykátai Torna Csapat:
Ságodi Bendegúz, Spindelbauer Máté, Petró Barnabás, Gábor Artúr Krisztián, Hegedűs Áron, Banai Roland, Mózes Máté, Mocsári Hunor, Mikus Benedek, Bartalos Olivér, Szabó Flórián, Nyári Kornél

Edző: Kemenes György

Asszisztens edző: Gábor Artúr

U11-es korosztály

A negyedik Régiós Bozsik tornát rendezték vasárnap Mélykúton. Gólt sem kapva nagyon szép eredményeket produkáltak a srácok, többek között 2-0 verték a legerősebb összeállítású Szeged SC-ét a legnagyobb riválisunkat! Nagyon megdicsérem a gyerekeket! A torna legjobb teljesítményét nyújtó ceglédi játékos Répás Levente! - Kecskeméti József, edző

Csapat:
Répás Levente, Kádár Zalán, Gigor László, Révész Máté, Tóth Olivér, Márok Benedek, Eszes Martin, Sinka Martin, Lisóczki Hunor, Bujáki Botond, Kósik Tamás, Szendrei Bence

Edző: Kecskeméti József

U12-es korosztály

Az első félidőben azt játszotta a csapat, amit megbeszéltünk. Birtokoltuk a labdát, két nagy gólhelyzetet is kialakítottunk, ami sajnos nem ment be.
Ezután egy lecsorgó lövésből megszerezte a vezetést az ellenfelünk, de pár perc alatt sikerült egyenlítenünk. A szünet után sajnos mi nagyon az öltözőben maradtunk. Sok hibával és erőtlenül játszottunk. Ennek egy kapott gól lett az eredménye, amire már nem tudtunk válaszolni. Remélem, hogy a bajnokság hajrájára kikerülünk a mostani hullámvölgyből és megtartjuk a dobogós helyezésünket.
 - Szepes Richárd, edző

Orosháza - Ceglédi VSE   2:1

Csapat:
Békési Bulcsú, Hornyik Dominik, Horváth Kristóf, Konrád Ákos, Mocsári Zétény, Nagy Ákos, Nagy Boldizsár, Ócsai Dávid, Oláh Zsolt, Paskó Marcell, Sebők Bálint, Sebők Barnabás, Velkey Paul

Gól: Nagy Ákos

Edző: Szepes Richárd

U13-as korosztály

Sajnos lemásoltuk a múlt heti mérkőzésünket. A második félidő elején kaptunk szabadrúgásból egy gólt és megint hajtottunk az egyenlítésért. A kihagyott helyzetektől egyre idegesebb lett a csapat, nem jókor jött a két sérülés miatti kényszerű csere. Az utolsó percekben egy kontra után sajnos növelte előnyét a hazai csapat. Összességében nézve a találkozót nem érdemeltünk vereséget. - Klemenc Attila, edző

Orosháza - Ceglédi VSE    2:0

Csapat:
Kocsis. Fömötör, Pintér, Labancz, Szaniszló, Szegedi, Olgyay, Budavári, Trepák, Tóth, Klimász, Fityó, Pálfalvi, Virág, Sebella

Gól: -

Edző: Klemenc Attila

U14-es korosztály

Sajnos elég volt negyed óra kihagyás, hogy elveszítsük a mérkőzést. A második félidőben mindent egy lapra feltéve rohamoztuk az ellenfél kapuját, de sajnos ma Fortuna nem állt mellettünk, két kapufa és kétszer a gólvonalról rúgták ki a labdát a vendégek. A második félidő teljes félideje a miénk volt! - Farkas János, edző

Ceglédi VSE - Jászberény   1:3

Csapat:
Gavaldik, Gál, Fömötör, Tóth, Szaniszló, Szegedi, Kovács, Barna, Valkai, Takács, Szabó

Cserék:
Rimóczi, Olgyay, Klimász, Plangár

Gól: Barna

Jók: -

Edző: Farkas János

U15-ös korosztály

A mai mérkőzésen védekezésben mindent rendben csináltunk, de sajnos egyénileg a fontos meccseken rendre belehibázunk és ezt a csapat nem bírja el. A támadásaink pedig nagyon meddőnek bizonyultak a mai nap folyamán. Sokkal bátrabban kellene játszanunk. - Farkas János, edző

Ceglédi VSE - Jászberény   0:2

Csapat:
Petró, Baranyi, Mocsári, Csepregi, Szaniszló, Ványi, Ungureán, Szabó, Pásztor, Borbola, Nagy

Cserék:
Rimóczi, Strázsi, Oláh, Fülöp, Farkas

Gól: -

Jók: Szaniszló, Ungureán

U17-es korosztály

Hatalmas labdabirtoklási fölényben voltunk az egész mérkőzésen, az abszolút csak kontrákra berendezkedő vendégek ellen. A mérkőzés érdekessége az volt, hogyan tudjuk egalizálni, esetleg megfordítani a meccset az Eger vezetése után. A második félidőben még gyorsabban, pontosabban és még több futással játszottunk, aminek meg is lett az eredménye. - Ványi Zsolt, edző

Ceglédi VSE – Eger FC 4:1 (0:1)

Csapat:
Schwarcz - Dudás, Szebeni, Kotlár, Bodzsár, Juhász, Kartali, Kovács, Kelemen L., Kuthy, Pintér

Cserék:
Prumek, Ecseri, Pap, Szabó, Lakos, Kelemen D., Klemenc

Gól: Kelemen L. (2), Kartali, Pintér

Jók: Kelemen L., Juhász, Dudás, Pintér

Edző: Ványi Zsolt

U19-es korosztály

Ismét jól kezdtünk, ismét két gólos előnyt szereztünk és ismét nem tudtuk azt megtartani. A második félidőben sok hibával játszottunk és ahogy telt az idő ellenfelünk átvette az irányítást, majd egyenlíteni tudott. Az U19-es korosztályunkra jellemző elfoglaltságok most már meglátszanak az eredményességben. (jogosítvány, nyelvvizsga, szalagavató, kis érettségik, külön tanárok, érettségire felkészülés, ballagás, stb.). Értelemszerűen az edzéslátogatottság látja kárát, így fogy az erő és vele párhuzamosan csökken a koncentrálás. Éppen ezért gratulálok a srácoknak, mert óriási szívvel játszottak és akarták nagyon a sikert, páran már erőn felül is.  - Kemenes György, edző

Ceglédi VSE - Eger    2:2    (2:1)